Mahtmetsaveopost Forest Steel XXL 2600mm X 2550mm - 3200mm X 2550mm Metsaveopostid Forest Steel XXL Forest Steel XXL on saanud kasutajaskonna heakskiidu. Metsaveopostide vastupidavust on peetud nende tähtsaimaks omaduseks. Viimasel ajal on postide kaal tõusnud tähtsuselt üheks otsustavamaks teguriks. Metsaveopostide valmistusviisist, materjalist ning kujust sõltub posti raskus. Kui postide valmistamisel võetakse eesmärgiks ainult kergus, unustatakse küttekulu osas oluliseks olevad õhutakistus ja koormaruumi suurus. Lisaks tuleb laadimise ja sõidu ajal arvestada posti käitumisega. Koormaruumi suurendamine on samuti tähtis, seda eriti kuivema ja kergema materjali vedamisel. Metsaveoautode küttekulu mõjutab koorma kaal ja kõrgus ning postide tuuletakistus. Harva mõeldakse metsaveopostide tuuletakistusele. Kõige tavalisem kommentaar on, et mis need postid seal ikka teevad. Tegelikult tuleb sõidusuunas kokku arvestatult postide pindalaks ca 6,5 m2. Seda pindalat on võimalik vähendada ja see tähendab automaatselt ka koormaruumi suurenemist. Materjalid ja omadused Forest Steel XXL on valmistatud Ruukki Optim 960 QCW transporttehnika jaoks aretatud ultrakestvst terasest. Müük ja lisainformatsioon: Forest Steel Oü, Olli Mäkelä +358 40 582 2263, Helinä Linros +372 5022118, olli@ehm.  pdf 4,1Mb) Nüüd meil UUED KESLA-TÕSTUKID!

Nüüd meil UUED KESLA-TÕSTUKID!

8. aprillil 2016

Mahtmetsaveopost Forest Steel XXL

2600mm X 2550mm - 3200mm X 2550mm

Metsaveopostid Forest Steel XXL

Forest Steel XXL on saanud kasutajaskonna heakskiidu.

Metsaveopostide vastupidavust on peetud nende tähtsaimaks omaduseks. Viimasel ajal on postide kaal tõusnud tähtsuselt üheks otsustavamaks teguriks.

Metsaveopostide valmistusviisist, materjalist ning kujust sõltub posti raskus.

Kui postide valmistamisel võetakse eesmärgiks ainult kergus, unustatakse küttekulu osas oluliseks olevad õhutakistus ja
koormaruumi suurus. Lisaks tuleb laadimise ja sõidu ajal arvestada posti käitumisega.

Koormaruumi suurendamine on samuti tähtis, seda eriti kuivema ja kergema materjali vedamisel.

Metsaveoautode küttekulu mõjutab koorma kaal ja kõrgus ning postide tuuletakistus.

Harva mõeldakse metsaveopostide tuuletakistusele. Kõige tavalisem kommentaar on, et mis need postid seal ikka teevad.

Tegelikult tuleb sõidusuunas kokku arvestatult postide pindalaks ca 6,5 m2. Seda pindalat on võimalik vähendada ja see tähendab automaatselt ka koormaruumi suurenemist.

Materjalid ja omadused

Forest Steel XXL on valmistatud Ruukki Optim 960 QCW transporttehnika jaoks aretatud ultrakestvst terasest.

Müük ja lisainformatsioon:
Forest Steel Oü, Olli Mäkelä +358 40 582 2263, Helinä Linros +372 5022118, olli@ehm.

Soome kvaliteet
Forest Steel OÜ omab pikaajalisi kogemusi metsaveotehnika ja tõstukite valdkonnas. Oleme müünud Soomes ja alates 2006. aastast Eestis.

Tootekataloog
Pakume tehnikat professionaalsele metsamehele. Valikus on metsaveokid, palgitõstukid ja veovarustus. Vaata Soomes disainitud palgiveoposte.

Kontaktandmed
Forest Steel OÜ, 11242516,
Ülikooli 4-13 Tartu 51003
Kirjuta e-maili teel:
Kontakttelefon (+372) 50 22 118

Kodulehe loomine aara.ee

Nüüd meil UUED KESLA-TÕSTUKID!

Nüüd meil UUED KESLA-TÕSTUKID!

UUED KESLA-TÕSTUKID ( pdf 4,1Mb) Mahtmetsaveopost Forest Steel XXL 2600mm X 2550mm - 3200mm X 2550mmMetsaveopostid Forest Steel XXLForest Steel XXL on saanud kasutajaskonna heakskiidu.Metsaveopostide vastupidavust on peetud nende tähtsaimaks omaduseks. Viimasel ajal on postide kaal tõusnud tähtsuselt üheks otsustavamaks teguriks.Metsaveopostide valmistusviisist, materjalist ning kujust sõltub posti raskus.Kui postide valmistamisel võetakse eesmärgiks ainult kergus, unustatakse küttekulu osas oluliseks olevad õhutakistus ja koormaruumi suurus. Lisaks tuleb laadimise ja sõidu ajal arvestada posti käitumisega.Koormaruumi suurendamine on samuti tähtis, seda eriti kuivema ja kergema materjali vedamisel.Metsaveoautode küttekulu mõjutab koorma kaal ja kõrgus ning postide tuuletakistus.Harva mõeldakse metsaveopostide tuuletakistusele. Kõige tavalisem kommentaar on, et mis need postid seal ikka teevad.Tegelikult tuleb sõidusuunas kokku arvestatult postide pindalaks ca 6,5 m2. Seda pindalat on võimalik vähendada ja see tähendab automaatselt ka koormaruumi suurenemist.Materjalid ja omadusedForest Steel XXL on valmistatud Ruukki Optim 960 QCW transporttehnika jaoks aretatud ultrakestvst terasest.Müük ja lisainformatsioon:Forest Steel Oü, Olli Mäkelä +358 40 582 2263, Helinä Linros +372 5022118, olli@ehm.

Nüüd meil UUED KESLA-TÕSTUKID!

www.foreststeel.eu © 2015 Forest Steel OÜ » Küsi lisainfot (+372) 502 2118